Programy

WSPÓŁPRACY

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług. To, co nas wyróżnia, to fakt, że oferujemy instrumenty dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki Klientów. Odkryj szeroką gamę kompleksowych rozwiązań oraz produktów z branży beauty, spa & wellness, pozwalających osiągnąć satysfakcjonujące efekty biznesowe.
Dla

SALONÓW BEAUTY

To oferta skierowana do salonów urody i medycyny estetycznej, gabinetów masażu, gabinetów pielęgnacji sylwetki.

W ramach współpracy oferujemy całościową obsługę Salonów Beauty – od etapu doradztwa, poprzez koncepcję menu zabiegowego, dostarczenie produktów kosmetycznych światowych marek, wsparcie marketingowe i PR, wsparcie szkoleniowe – po obsługę posprzedażową.

Dla

CENTRÓW SPA & WELLNESS

To oferta skierowana do hoteli i obiektów spa&wellness (day spa, saunarium,aquapark).

W ramach współpracy oferujemy całościową obsługę – od etapu doradztwa, poprzez koncepcję menu zabiegowego, dostarczenie produktów kosmetycznych światowych marek, wsparcie marketingowe i PR, wsparcie szkoleniowe – po obsługę posprzedażową.

Dla

UCZELNI KOSMETOLOGICZNYCH

To oferta skierowana do placówek oświatowych kształcących słuchaczy z zakresu kosmetologii, fizjoterapii czy masażu.

W ramach współpracy oferujemy dostarczenie produktów kosmetycznych światowych marek, wsparcie marketingowe i PR, programy szkoleniowe.

Dla

PROFESJONALISTÓW

To oferta szkoleniowa skierowana do Kosmetologów, Masażystów, Fizjoterapeutów.

W ramach współpracy oferujemy różnorodne programy szkoleniowe z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy, masaży, zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.

v