Programy

WSPÓŁPRACY

Nie jest tajemnicą, że dzisiaj każde spa musi wypracować swoją własną twarz, swój własny znak rozpoznawczy, jeśli chce odnosić sukcesy, zjednać sobie Klientów i zapewnić im maksymalną jakość usług. Jako specjaliści jesteśmy po Twojej stronie i wspieramy Cię dogłębną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Poznaj nasze propozycje:
Koncepcja Spa
Opracuj wraz z Nami koncepcję spa, która stanowi gotowy pomysł na biznes.

Dobrze zaprojektowane menu spa jest Twoim kluczowym narzędziem sprzedaży i marketingu, a przyciągnięcie idealnego gościa zaczyna się od tekstu, który trafia do serca i przebija się przez otaczający je hałas. Nasze zabiegi i wyselekcjonowane rytuały spa obejmują holistyczną filozofię dla umysłu, ciała i duszy.

Dogłębna wiedza naszego zespołu na temat luksusowego rynku spa&wellness jest wspierana przez naszą pasję do holistycznej pielęgnacji. Ważne jest, aby programy, rozwiązania i inicjatywy dotyczące odnowy biologicznej były wplecione w naturę codziennej działalności hotelu/ośrodka.

Niezależnie od tego, czy otwierasz nowy obiekt, czy wprowadzamy filozofię wellness do istniejącego centrum, nasze strategiczne podejście do rozwiązań wellness pozwala opracować silny zestaw szytych na miarę produktów i usług wellness, które spełniają oczekiwania. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje m.in.:

PROFESJONALNE DORADZTWO BIZNESOWE

Tworzenie programów spa&wellness

Tworzenie SPA MENU

Szeroki wachlarz profesjonalnych kosmetyków

WSPARCIE SZKOLENIOWE

Wsparcie marketingowe

Wsparcie identyfikacji wizualnej salonu

Atrakcyjne programy rabatowe

Kontrolę jakości usług

Autorskie programy

BALANCE SPA

ENERGY SPA

HARMONY SPA

EXOTIC SPA

ORIENT SPA

MINERAL SPA

Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ

    v