Beauty Project

Doświadczenie i pasja od ponad 23 lat

Beauty Project to polska firma założona i prowadzona przez Dorotę Gumkowską.

Powstała w latach 90-tych, jako jedna z pierwszych w sektorze kosmetyki profesjonalnej, wspierając polskie kosmetyczki w dążeniu do rozwoju w sferze skutecznej pielęgnacji skóry oraz perfekcyjnego serwisu. Realizujemy ją już od 23 lat poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów, organizację szkoleń dla profesjonalistów w całej Polsce oraz doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu w branży beauty & wellness.

Od początku istnienia na rynku polskim reprezentujemy międzynarodowe, profesjonalne marki kosmetyczne – marka Thalion, Isabelle Lancray Paris, Simildiet, których jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami. Cały czas pragniemy poszerzać dla Państwa swoje horyzonty. Wszystkie oferowane przez nas produkty i zabiegi cieszą się dużym uznaniem Klientek i Klientów renomowanych salonów i centrów SPA na całym świecie.

Integralna częścią naszej działalności stanowią szkolenia dotyczące zarówno oferty poszczególnych marek, jak również holistycznych terapii pielęgnacji ciała i orientalnych masaży.

KONCEPCJE BEAUTY & SPA

Strategia, którą wspólnie z Tobą opracujemy, będzie odzwierciedleniem i waloryzacją Twojej kultury, nawyków i wartości.

ZESPÓŁ SPA

Pracownicy stanowią główny kapitał Twojej firmy i najcenniejszych partnerów! Wspieramy i doradzamy w procesach selekcji i rekrutacji pracowników.

SEMINARIA I KONFERENCJE

Ciekawość poznawania nowych rzeczy charakteryzuje osoby wykształcone i wykwalifikowane oraz przyczynia się do ich rozwoju zawodowego i osobistego.

PROFESJONALNE PRODUKTY

Oferowane przez nas profesjonalne kosmetyki są wysoce skutecznymi produktami do pielęgnacji skóry, znanymi ze swoich wyjątkowych właściwości.

MARKETING BEAUTY

Czasami dobry produkt nie wystarczy... Więc, aby go sprzedać, trzeba go dobrze ubrać! Wspólnie tworzymy unikalny i autentyczny wizerunek Ich marki.

KONTROLA JAKOŚCI

Zarządzanie jakością wymaga standaryzacji najwyższych kryteriów jakości.Każdy szczegół może inspirować, ekscytować ale także zniechęcać Twoich gości.

Poznaj

NASZE ATUTY

m

pasja

w propagowaniu piękna i zdrowia. Znajdziesz ją w pracy całego zespołu, byś codziennie mogła się cieszyć tym co najlepsze.

m

WIEDZA

to nieustanny rozwój zgodny z aktualnymi trendami i wymaganiem rynku, który osiągamy dzięki wewnętrznemu rozwojowi.

m

DOŚWIADCZENIE

to nieprzerwana obecność na profesjonalnym rynku kosmetycznym od ponad 23 lat, która pomaga nam w skutecznym wspieraniu Was.

m

jakość

to oferowanie sprawdzonych i uznanych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i specyfiki naszych klientów.

m

zaufanie

to najcenniejsza nagroda, którą obdarzacie nas od wielu lat. To także uznanie potwierdzone licznymi nagrodami i certfikatami.

Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ

    v