Oferta

Profesjonalne kosmetyki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Isabelle Lancray oraz Thalion w Polsce.
Nasze produkty, wyjątkowe zabiegi i ceremonie wellness są odpowiedzią na potrzeby współczesnego klienta, który oczekuje usług na najwyższym poziomie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty i zabiegi cieszą się dużym uznaniem Klientek i Klientów renomowanych salonów i centrów SPA na całym świecie. Produkty łączą w sobie naturalne substancje czynne z najnowszą technologią i światowymi osiągnięciami nauki.

PROFESJONALNE SZKOLENIA

„Na nic zda się nasza wiedza teoretyczna, jeśli nie potrafimy przekształcić jej w czyn” - Mikołaj Gogol

My zdecydowanie woli czyny i dlatego oferujemy dostęp do szerokiego systemu szkoleń zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy rozpoczynają swoja przygodę ze Spa i Wellness. System szkoleń obejmuje edukację z zakresu wiedzy o produktach, szkolenia praktyczne z zabiegów i technik masaży, a także edukację w dziedzinie działań marketingowych.

Beauty Konsulting

Początkującym w branży kosmetycznej i Spa oferujemy szeroki wachlarz pomocy i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z renomowanymi ośrodkami SPA w Polsce, pozwalają nam określić się na pozycji lidera w tej branży. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu doboru sprzętu i zabiegów, aranżacji SPA, obsługi klienta, czy szkolenia personelu.

WSPARCIE WIZUALNE

Czasami dobry produkt nie wystarczy... Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Więc, aby go sprzedać, trzeba go dobrze ubrać! Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy unikalny i autentyczny wizerunek Ich marki. Wykonujemy wysokiej jakości projekty graficzne. Realizowane przez nas materiały graficzne są spójne i odpowiadają za rozpoznawalność marek i produktów naszych partnerów. Wspomagamy naszych Klientów w opracowaniu ulotek, menu spa, grafik publikowanych na stronach www czy w social mediach.

v