Laboratorium THALION, kreator morskiej kosmetyki i thalassoterapii, zawarł najcenniejsze skarby morskich głębin w profesjonalnych rytuałach i unikalnych produktach, oferując Twojej skórze zdrowie, relaks i niepowtarzalne piękno. Szeroka gama produktów naturalnych i ekologicznych do pielęgnacji twarzy, ciała, suplementy diety, perfekcyjnie odtwarzają doskonałą harmonię i bogactwo oceanu. Oczarowują różnorodnością morskich dóbr, zapachów, kolorów i zmysłową teksturą, nawiązującą do klimatów Bretanii. Produkty do pielęgnacji Thalion to drogocenne dary oceanu, które dają odpowiedź na każdą potrzebę skóry, niezależnie od wieku. Symbolizują czystość, wolność, zmysłowość i swoistą symbiozę natury z człowiekiem.

Isabelle Lancray Paris to selektywna i ekskluzywna marka kosmetyczna, stworzona przez Madame Lancray, obecna na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej od ponad 70 lat. To selektywne produkty i ekskluzywne zabiegi dla wymagających klientów, nastawionych na wysoką estetykę i mających wysublimowany gust. Wyjątkowość preparatów, skuteczność zabiegów i naukowe podejście do piękna to priorytety tej marki. Wykorzystuje nowatorskie technologie i naukowe odkrycia z dziedziny chemii, farmacji czy medycyny, w kreowaniu kosmetycznych trendów. Wysoka ocenę jakości potwierdzają prowadzone regularne testy na Uniwersytetach Medycznych w Berlinie Monachium i Lemgo, a także europejskie Oskary w kategorii MOST INNOVATIVE COSMETIC PRODUCT.

Simildiet Laboratorios to hiszpańskie laboratorium farmaceutyczne założone w 1993 roku, specjalizujące się na badaniach, rozwoju, innowacjach w produkcji i dystrybucji kosmetyków, produktów estetycznych i kosmeceutycznych, a także suplementów diety.

Założyciel marki, lekarz z wieloletnim doświadczeniem w badaniach problemów skóry - Dr Carlos Aznar w swojej pracy kieruje się przekonaniem że odpowiednia diagnoza oraz składniki aktywne o najwyższej jakości, mogą zwalczyć każdy problem cery, zregenerować ją i odmłodzić.

Wraz z bardzo dynamicznym rozwojem rynku Wellness & Spa w Polsce wzrasta zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę i doskonałe umiejętności praktyczne w tej dziedzinie. Odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku jest nasz szeroko rozbudowany program szkoleń. Z naszego systemu szkoleń korzystają zarówno profesjonaliści jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem Wellness & Spa. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy z zakresu różnych technik masażu do udziału w Akademii Wellness & Spa.

Najwyższa jakość produktów
Naturalne składniki aktywne
Zaawansowane formuły
Profesjonalne szkolenia

v