Opatentowane

Technologie

Unikatowe

produkty

Profesjonalne

Szkolenia

Zaawansowane

Formuły

Laboratorium THALION, ekspert morskiej kosmetyki i thalassoterapii, zawarł najcenniejsze skarby morskich głębin w profesjonalnych rytuałach i unikalnych produktach, oferując Twojej skórze zdrowie, relaks i niepowtarzalne piękno. 

Misją firmy jest tworzenie piękna wyłącznie z surowców naturalnych i w pełni ekologicznych. 

Francuska marka Thalion jest światowym liderem w dziedzinie spa i thalassoterapii. Globalna dostępność, bardzo wysoka jakość oraz najwyższa z możliwych koncentracja morskich składników aktywnych, zapewnia firmie doskonałą  reputację  oraz solidną pozycję na arenie międzynarodowej.

Thalion oferuje szeroką gamę kosmetyków i kosmeceutyków o działaniu anti-ageing, liftującym, nawilżającym czy regenerującym, a także produkty, ukierunkowane na rozwiązywanie rozmaitych problemów skóry, terapie celowane, na problemy cery ekstremalnie wrażliwej, alergicznej czy cery tłustej, bardzo zanieczyszczonej. 

Linie do pielęgnacji podstawowej obejmują kosmetyki do codziennego oczyszczania skóry; mleczka, toniki, pilingi, maski, po produkty dopasowane do każdej cery, pod względem wieku i potrzeb skóry; kremy czy produktach typu serum – koncentratach substancji czynnych biologicznie, z maksymalnie wysokim stężeniem związków aktywnych.

Kosmetyki Thalion zawierają unikalne kompleksy, których twórcami są technolodzy Thalion, takie jak: oceosomy, oligosource, sebosomy, Thalasso oligo, Thalisource.

Isabelle Lancray Paris to selektywna i ekskluzywna marka kosmetyczna, stworzona przez Madame Lancray, obecna na światowym rynku kosmetyki profesjonalnej od 70 lat. Ponad półwieczna, francuska tradycja i doświadczenie łączy się z nowoczesnością, gwarantując niepowtarzalność i wyjątkowość produktu. Isabelle Lancray to świat luksusowego piękna, gdzie każdy produkt powstaje na bazie ekologicznych, najczystszych składników aktywnych. 

Bogate doświadczenie, wyjątkowość produktów , skuteczność zabiegów i indywidualne, naukowe i świadome podejście do piękna to priorytety marki. Lancray daje kobiecie to, o czym zawsze marzyła, młodość, piękno i atrakcyjność, zabierając w świat zmysłowej pielęgnacji. 

70-letnia

Historia

Naturalne

Składniki

Profesjonalne

Szkolenia

Zaawansowane

Formuły

Antiaging-integral-therapy

Simildiet Laboratorios to hiszpańskie laboratorium farmaceutyczne założone w 1993 roku, specjalizujące się na badaniach, rozwoju, innowacjach w produkcji i dystrybucji kosmetyków, produktów estetycznych i kosmeceutycznych, a także suplementów diety.

Założyciel marki, lekarz z wieloletnim doświadczeniem w badaniach problemów skóry – Dr Carlos Aznar w swojej pracy kieruje się przekonaniem że odpowiednia diagnoza oraz składniki aktywne o najwyższej jakości, mogą zwalczyć każdy problem cery, zregenerować ją i odmłodzić.

v