Programy

WSPÓŁPRACY

Szkolenia i kursy od początku naszego istnienia stanowiły jeden z filarów działalności. W dzisiejszych czasach kosmetyka profesjonalna wymaga nie tylko umiejętności manualnych, ale również wiedzy z pogranicza medycyny i doskonałej znajomości składników i produktów kosmetycznych. Dlatego chętnie podejmujemy współpracę z placówkami dydaktycznymi. Poznajcie naszą ofertę:
Pracownia
Zapraszamy wszystkie szkoły do aktywnego wzięcia udziału w projekcie „Twoja pracownia”.

Od 23 lat oferujemy profesjonalne rozwiązania do gabinetów kosmetycznych i spa.
Na rynku polskim reprezentujemy wiodące międzynarodowe marki kosmetyków Isabelle Lancray Paris, Thalion, Simildiet. Najwyższą ich jakość potwierdzają opinie uzyskane we francuskich, hiszpańskich, polskich i niemieckich ośrodkach atestacji medyczno-kosmetycznej.

W ramach programu oferujemy m.in.:
- wsparcie marketingowe
- wyposażenie pracowni w „wyprawkę szkolną”
- rabaty na zakup kosmetyków
- tematyczne szkolenia dla Kadry Nauczycielskiej
- cykliczne szkolenia dla słuchaczy szkoły podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Podnieś prestiż swojej uczelni. Rozpocznij współpracę z ekspertem w profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.

Pokazy
Zapraszamy do poznania oferty firmowych pokazów.

Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych obecnych na polskim rynku możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz oraz ciało wraz z szerokim wachlarzem masaży firmowych.

Oferujemy tematyczne seminaria pokazowe obejmujące podstawową wiedzę o produktach i liniach kosmetycznych, składnikach aktywnych zawartych w preparatach oraz sposobie ich działania. Podczas seminarium omawiany jest zabieg związany z tematem wykładu a także odbywa się jego pokaz. Oferujemy pokazy uznanych międzynarodowych firm kosmetycznych:
- Thalion
- Isabelle lancray Paris
- Simildiet

Kursy
Nasze kursy to inwestycja w siebie, swoje umiejętności praktyczne i profesjonalną wiedzę.

Z pasją kształcimy przyszłych kosmetologów, fizjoterapeutów i masażystów, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności i poszukują kursu najlepiej dopasowanego do ich specjalizacji i potrzeb. Ofertę szkoleń kierujemy do uczelni wyższych oraz szkół policealnych o profilu: kosmetycznym, odnowy biologicznej, spa&wellness.

Zajmujemy się organizowaniem praktycznych kursów, na najwyższym poziomie a nasi instruktorzy to doświadczeni eksperci branży Beauty. Prowadzenie kursów daje nam ogromną radość i poczucie satysfakcji. Z wielką przyjemnością dzielimy się wiedzą i umiejętnościami, zdobytymi podczas lat praktyki w Polsce i Europie. Nasi absolwenci odnoszą sukcesy na swojej drodze zawodowej, zdobywają wymarzoną pracę w renomowanych gabinetach masażu lub otwierają własne salony.

Zaufali nam

Kontakt

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ

    v