Beauty Project

Ilość produktów: 0Łączna wartość: 0 zł brutto Przejdź do kasy
Produkty

Masaże - relaks i zdrowie cz.12009-11-15

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cykl artykułów na temat masażu oraz automasażu. Mamy nadzieję, że znajdą w nich Pańs więcej

Myjące właściwości glinek kosmetycznych. 2009-09-26

Historia kosmetyki - od czasów Kleopatry do dziś. Receptury na glinkowe maseczki myjące. więcej

ŻYJ W STYLU SPA2009-09-23

Żyj w stylu SPA Mija kolejny dzień pracy, jeszcze tylko tramwaj, po drodze zakupy i jestem w domu. Po raz kolejny mijam lokal więcej

SUCHA SKÓRA- masło kakaowe i algi2009-09-23

Wysuszona skóra- to już nie mój problem! Z wakacji przywiozłam cudowne wspomnienia i wymarzony złoty odcień opalenizny. Nies więcej

Jeśli chcesz być powiadamiany o
nowościach na naszej stronie,
wpisz poniżej swój e-mail.

Zdjęcie produktu
Powiększ 12

Olejek cytrynowy 7ml

cena:7,80 Produkt jest: dostępny Dodano: 12 grudnia 2009
Olejek cytrynowy: orzeźwiający cytrusowy zapach, idealny na jesienne i zimowe wieczory.

Olejek cytrynowy jest otrzymywany poprzez tłoczenie na zimno świeżej skórki cytryny.

Charakteryzuje się przyjemnym, orzeźwiającym zapachem i silnymi właściwościami przeciwbakteryjnymi.

Zalecany jest w okresie jesienno - zimowym gdy szczególnie mocno jesteśmy narażeni na infekcje i przeziębienia. Zastosowanie olejku cytrynowego w kąpielach oraz do aromatyzacji powietrza wpływa stymulująco na  układ odpornościowy.

Bardzo przyjemny i ożywczy zapach olejku cytrynowego orzeźwia umysł i wzmacnia koncentrację. Łagodzi też stany przygnębienia i niepokoju.

Działanie antyseptyczne sprawia, że olejek cytrynowy jest idealny do pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. UWAGA!!! W BEZPOŚREDNIM KONTAKCIE ZE SKÓRĄ NALEŻY GO, TAK JAK WSZYSTKIE OLEJKI ETERYCZNE, STOSOWAĆ W BARDZO NISKICH STĘŻENIACH.

Przykładowe zastosowanie:

Cytrynowa kąpiel:
Mieszamy 10ml oleju jojoba (szczególnie w przypadku skóry trądzikowej) lub oleju sezamowego (skóra sucha) z 5-10 kroplami olejku cytrynowego. Tak przygotowaną mieszaninę wlewamy do wanny wraz z mocnym strumieniem wody. Kąpiel powinna trwać 10-20 minut.

Cytrusowe masło karite:
W szklanym naczyniu, umieszczonym w garnuszku z gorącą wodą, rozpuść dwie łyżki stołowe masła karite, dodaj jedną, małą łyżeczkę oleju jojoba oraz 1-2 krople olejku cytrynowego. Wymieszaj i pozostaw do zastygnięcia. Tak przygotowane masełko można stosowac do pielęgnacji twarzy i całego ciała.

Więcej receptur można znaleść w naszym dziale: "Receptury"

Data ważności: 09.2012

Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...